| Server | openresty |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Αποθήκευση | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | > 45N/σφαιρίδιο |
| Ακριβότητα αποοξείδωσης | ≤5.0ppm |
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Εφαρμογή | Καταλύτης Σε Χημικές Αντιδράσεις |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Αποθήκευση | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε παλλάδιο | 00,1% - 5,0% |
| Δύναμη συντριβής | > 45N/σφαιρίδιο |
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Ακριβότητα αποοξείδωσης | ≤5.0ppm |
| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Θερμική σταθερότητα | Υψηλή |
| Όγκος πόρων | 00,30-0,45 L/g |
| Σχήμα | Σφαίρες; Σκόρπιες |
| Αλκαλική αντίσταση | Υψηλή |
| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Θερμική σταθερότητα | Υψηλός |
| Προσρόφηση νερού | Χαμηλός |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αλκαλική αντίσταση | Υψηλός |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | Χαμηλός |
| Αντίσταση οξείδωσης | Υψηλός |
| Προσρόφηση φθοριδίου | Υψηλός |
| CAS αριθ. | 110092-32-3 |
| Όγκος πόρων | Υψηλή |
|---|---|
| Αντίσταση οξείδωσης | Υψηλή |
| Προσρόφηση φθοριδίου | Υψηλή |
| Al2o3 | ≥ 93% |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Αποθήκευση | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | 20,0-3,0 mm· |
| Χημικός τύπος | PD |
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,4-0,5 g/ml |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,4-0,5 g/ml |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Εφαρμογή | Καταλύτης Σε Χημικές Αντιδράσεις |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Δύναμη συντριβής | > 45N/σφαιρίδιο |