| Πλήρης πυκνότητα | 00,4-0,5 g/ml |
|---|---|
| Ακριβότητα αποοξείδωσης | ≤5.0ppm |
| Δύναμη συντριβής | > 45N/σφαιρίδιο |
| Χημικός τύπος | PD |
| Ταχύτητα λειτουργίας | < 1000h-1 |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,4-0,5 g/ml |
|---|---|
| Αποθήκευση | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
| Μέγεθος σωματιδίων | 20,0-3,0 mm· |
| Ταχύτητα λειτουργίας | < 1000h-1 |
| Περιεκτικότητα σε παλλάδιο | 00,1% - 5,0% |
| Εφαρμογή | Καταλύτης Σε Χημικές Αντιδράσεις |
|---|---|
| Αποθήκευση | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Χημικός τύπος | PD |
| Περιεκτικότητα σε παλλάδιο | 00,1% - 5,0% |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
|---|---|
| Χημικός τύπος | PD |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,4-0,5 g/ml |
| Ακριβότητα αποοξείδωσης | ≤5.0ppm |
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Περιεκτικότητα σε παλλάδιο | 00,1% - 5,0% |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Αποθήκευση | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
| Σχήμα | Σφαίρα |
| Δύναμη συντριβής | > 45N/σφαιρίδιο |
| Αποθήκευση | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
|---|---|
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Χημικός τύπος | PD |
| Σχήμα | Σφαίρα |
| Εφαρμογή | Καταλύτης Σε Χημικές Αντιδράσεις |
| Security Level | High |
|---|---|
| Server Technology | openresty |
| Access Denied | Yes |
| HTTP Method | GET |
| Server Type | Web Server |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,68-0,72 g/ml |
|---|---|
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Τύπος | Desiccant |