| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| εφαρμογή | Ξεραίνοντας και καθαρίζοντας ψυκτικές ουσίες |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.5% |
| πακέτο | 25kg/bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1, 25KG/κατάστημα· 2, 35KG/κατάστημα τύμπανο· 3, 150KG/Σφραγισμένο τύμπανο σιδήρου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μάρκα | Xi'an Lvneng |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
|---|---|
| Certificate | SGS & REACH |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Adsorbent Variety | Molecular Sieve |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |