| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Τύπος | προσροφητικό |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| μέγεθος | 2.0--3.0mm 3.0--5.0mm 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Στατικό προσροφημένο νιτροεξάνιο % | ≥12.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Στατικό προσροφητικότητα νερού | ≥ 22% |
| συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |