| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| μέγεθος | 2.0--3.0mm 3.0--5.0mm 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| χρώμα | μπεζ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |