| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
|---|---|
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Καταγωγή | Σαγκάη, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Καθαρότητα | ≥ 99% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Συσκευή | 25 kg/BAG |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |