| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
|---|---|
| Certificate | SGS & REACH |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Adsorbent Variety | Molecular Sieve |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| εφαρμογή | Ξεραίνοντας και καθαρίζοντας ψυκτικές ουσίες |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Error Message | Forbidden |
| Server Software | OpenResty |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Server | openresty |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Προσρόφηση νερού | χαμηλός |
|---|---|
| CAS ΑΡΙΘ. | 110092-32-3 |
| Al2o3 | ≥ 93% |
| Προσρόφηση φθοριδίου | Υψηλή |
| Θερμική σταθερότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
|---|---|
| CAS ΑΡΙΘ. | 110092-32-3 |
| Αλκαλική αντίσταση | Υψηλή |
| Αντίσταση οξείδωσης | Υψηλή |
| Al2o3 | ≥ 93% |