| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Ικανότητα απορρόφησης | > 18% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Καθαρότητα | 98% |
| PH | 7-9 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Συσκευή | 25 kg/BAG |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ανώτατο φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |