| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Πλήρης πυκνότητα | 00,68-0,72 g/ml |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |