| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Αξία pH | 6-8 |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Shelf Life | 2 Years |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Τιμή PH | 6-8 |