| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Πρότυπο | Cms-220 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Σχήμα | Cms-220 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Σχήμα | Cms-220 |