| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Αξία pH | 2-12 |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |