| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Air and nitrogen ratio | 1.75, 2.0, 2.2, 2.25, 2.35, 2.5, 3.5, 4.65, 6.7 |
| Particle Diameter | 1.1-1.2MM |
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Τιμή PH | 2-12 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Αξία pH | 2-12 |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Αξία pH | 2-12 |
| Πρότυπο | Cms-220 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Αξία pH | 2-12 |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |