| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Pore Size | 4A |
|---|---|
| Size | 3-5mm |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Εμφάνιση | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Διάμετρος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |