| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχήμα | Μόριο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Σχήμα | Μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Ικανότητα απορρόφησης | > 18% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |