| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8*12 πλέγμα και πλέγμα 4*6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Τριβή Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Καθαρότητας | 97% |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό | 18% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 0,75 g/ml |
| Μέγεθος | 1.7-2.5 χιλ. |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 2 έτη |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,6-0,8 g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Καθαρότητα | 98% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Καθαρότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |