| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Μορφή | Σφαιρικός |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |