| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Προσόντα μεγέθους | ≥ 97% |