| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |