| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Αλκαλική αντίσταση | Υψηλή |
| Όγκος πόρων | 00,30-0,45 L/g |
| Αλκαλική αντίσταση | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Όγκος πόρων | 00,30-0,45 L/g |
| Προσρόφηση φθοριδίου | Υψηλή |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.5% |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.5% |
| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Θερμική σταθερότητα | Υψηλή |
| Όγκος πόρων | 00,30-0,45 L/g |
| Σχήμα | Σφαίρες; Σκόρπιες |
| Αλκαλική αντίσταση | Υψηλή |
| Μέγεθος | 2-4mm |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Προσρόφηση νερού | χαμηλός |
|---|---|
| CAS ΑΡΙΘ. | 110092-32-3 |
| Al2o3 | ≥ 93% |
| Προσρόφηση φθοριδίου | Υψηλή |
| Θερμική σταθερότητα | Υψηλή |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Αξία pH | 3-4 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |